Za pracę "zjadamy kołacze" - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Za pracę "zjadamy kołacze"

Już grudzień, więc mamy za sobą wiele zaplanowanych na bieżący rok szkolny konkursów, zakończyły się rozgrywki w kilku dyscyplinach sportowych, uczniowie aktywnie pracują w kołach zainteresowań i organizacjach.
    By docenić i nagrodzić pracę szczególnie zaangażowanych 13.12.2016roku Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej zaprosił wyróżniających się uczniów z całej gminy na koncert rockowego zespołu De Mono do ICE Congress Centre w Krakowie. Koncert był częścią gali podsumowującej siódmą edycję Konkursu Odblaskowa Szkoła organizowanej między innymi przez Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Policję i Kuratorium Oświaty w Krakowie.
    Gorąca atmosfera koncertu sprawiła, że uczniowie wrócili do domów zadowoleni i wdzięczni za miłą niespodziankę. Z pewnością zachęci ich to do dalszej pracy na rzecz środowiska i rozwijania własnych zainteresowań.