Niech żyje młodość! - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Niech żyje młodość!

W atmosferze dobrej zabawy, ale także zaciętej sportowej rywalizacji w PG w Rzezawie odbył się mecz piłki siatkowej pomiędzy drużyną obecnych i byłych gimnazjalistów a teamem złożonym z pracowników szkoły i rodziców uczniów.
Zawody zgodnie z wieloletnią tradycją rozgrywane są „w okolicach” DEN, by utrwalić i zacieśnić współpracę między środowiskiem uczniów, rodziców i nauczycieli.
Pomna ubiegłorocznej druzgocącej porażki, drużyna dorosłych ambitnie przystąpiła do meczu, jednak temperament, witalność i wysokie umiejętności uczniów i absolwentów w dwóch pierwszych setach wzięły górę. W dwóch kolejnych siłą woli i ambicji nauczyciele i rodzice doprowadzili do remisu. Niestety, zabrakło pary na timebreak, w którym po raz kolejny triumfowała młodość. Autorami sukcesu uczniów byli: Damian Żurawski i Kacper Żurawski, Dawid Zięba, Maciej Bednarczyk, Weronika Łęczek i Aleksander Janus.
Tak naprawdę jednak zwyciężyła dobra zabawa i sportowa rywalizacja, której młodzi mogli uczyć się od dorosłych.

Zofia Łęczek