Konkurs plastyczny pt. „Młodość bez alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych ” - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Archiwum > Rok szkolny 2015-2016 > Konkursy w roku szkolnym 2015/2016

Dnia 31 maja 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs pt. „Młodość bez alkoholu, tytoniu innych środków psychoaktywnych”, zorganizowany przez Jolantę Sumarę- Warchoł i Jolantę Ważny z Publicznego Gimnazjum w Rzezawie.
 Głównym celem konkursu było:
• Popularyzacja wiedzy na temat uzależnień.
• Uświadamianie dzieciom i młodzieży występujących zagrożeń.
• Promocja zdrowych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.
• Rozwijanie pasji uczniów, jako alternatywy dla zagrożeń patologicznych.
Prace oddane przez młodych plastyków były wykonane na wysokim poziomie, wyrażały ich pomysłowość i charakteryzowały się m. in. różnorodnością technik.
 Członkowie komisji konkursowej w składzie: Jolanta Sumara - Warchoł, Jolanta Ważny, Magdalena Waśniowska dokonali oceny i wyłonili najlepsze prace.
Wyniki konkursu plastycznego
I MIEJSCE Aleksandra Zięba, Zofia Krupa
II MIEJSCE Wiktoria Izydorczyk, Magdalena Papkiewicz
III MIEJSCE Julia Jędrczak

Należy podkreślić fakt, iż nagrody dla uczestników konkursu zostały ufundowane przez: Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzezawie, za co serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy uczniów do następnych edycji naszych konkursów!