Tradycji stało się za dość - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Tradycji stało się za dość

Odnawienie sali gimnastycznej w Publicznym Gimnazjum w Rzezawie sprawiło, że coroczny mecz piłki siatkowej z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się z lekkim opóźnieniem. Uczestnicy zawodów - drużyna składająca się z gimnazjalistów oraz ich przeciwnicy - działacze i sympatycy UKS Magnus spragnieni grania rozpoczęli rozgrywki z ogromną wolą walki i oczywiście zwycięstwa. Naprzeciw uczniów stanęli ich rodzice, nauczyciele i pokazali, że takie międzypokoleniowe spotkania mogą być źródłem wymiany doświadczeń, zarażeniem młodzieńczą energią, a także okazją do dobrej zabawy.
    Przy nieznacznej pomocy sędziego i kalkulatora( państwa Łęczków) uczniom udało się wygrać mecz 3:2
 i zdobyć główne trofeum ufundowane przez dorosłych - kosz przepysznych pralinek.
    Drużynę seniorską zasilili: Bogdan Klęsk, Bronisław Ważydrąg, Bogdan Lekki, Waldemar Rydz, Wacław Piękosz, Monika Łęczek. Zwycięska drużyna uczniów to: Kacper Pala, Damian Tomasik, Kamil Baniak, Łukasz Gorczyca, Paweł Rydz, Paweł Zięba. Pokonani dorośli już szlifują formę na rewanż.