Tradycje wielkanocne - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Tradycje wielkanocne

Dnia 27.03.2013r. pani Dyrektor Krystyna Klesk serdecznie powitała młodzież Publicznego Gimnazjum w Rzezawie, która zgromadziła się na sali gimnastycznej, by oglądać spektakl słowno-muzyczny przygotowany przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem pani Jolanty Ważny.  Uczniowie przypomnieli zebranym tradycje związane ze Świątami Wielkanocnymi oraz wręczyli pracownikom szkoły drobny upominek ( jajko na piku), który miał ubogacać  dekorację świateczną w ich domach.
Dekoracja przygotowana przez uczniów na kole plastycznym pod czujnym okiem pani Jolanty Sumary-Warchoł sprawiła, iż wszyscy poczuli świąteczny nastrój.
Pani Dyrektor  na zakończenie złożyła Wszystkim życzenia: zdrowych i  wesołych świąt.