Mikołajki klasowe - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Mikołajki klasowe

"Najprzyjemniejsze są niespodziewane niespodzianki"

Tradycyjne mikołajki w gimnazjum powoli odchodzą do lamusa. Otrzymywanie paczek ze słodyczami, maskotkami czy perfumami sprawia gimnazjalistom o wiele mniej przyjemności niż atrakcyjny wyjazd z klasą do kina, na basen czy na kręgielnię. Takie właśnie wyjazdy zafundowali rodzice z okazji mikołajek swoim dzieciom.
Kilka klas naszego gimnazju wybrało się z wychowawcą do kina inne zdecydowaly się na wyjście   do resteuracjii- "Kasztel" w Rzezawie.  Tam grali w kręgle, piłkarzyki, bilard. Czas płynął w miłej, przyjaznej atmosferze.
Uczniowie zadowoleni i szczęśliwi nie sodziewali się jednak takiego zakończenia wycieczki.
Właściciel resteuracji  Jarosław Bizoń -( absolwent rzezawskiej szkoły) człowiek o wielkim sercu pozostawił w portfelach rodziców zebrane na wyjście pieniążki i  zafundował uczniom korzystanie ze wszystkich atrakcji swojego lokalu a nawet " małe co nieco".
Uczniowie i opiekunowie grupy podziękowali za miłą mikołajkową niespodziankę, pięknie realizującą ideę tego wyjątkowego dnia, jakim jest szósty grudnia.

Jolanta Sulma