"Wieczory dla rodziców" - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

"Wieczory dla rodziców"

28.01.2015r. po semestralnym spotkaniu wywiadowczym klasy pierwsze przygotowały dla swoich rodziców niespodzianki.
Rodzice uczniów klasy Ia mieli okazję wziąć udział w wieczorze kolędowym. Uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny złożony z piosenek świątecznych i pastorałek.
 Później dzieci i dorośli przy akompaniamencie gitary, na której wspaniale grał pan Paweł Lekki wspólnie zaśpiewali najbardziej znane polskie kolędy.
Uczniowie klasy Ib przygotowali dla swoich rodziców krótką inscenizację jasełek. Piękne dekoracje i ciekawe przebrania ubarwiły to przedstawienie.

Jolanta Sulma