Konkurs obcojęzycznych kolęd - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Konkurs obcojęzycznych kolęd

27 stycznia 2012r. w Publicznym Gimnazjum w Rzezawie odbył sie konkurs obcojęzycznych kolęd śpiewanych przez uczniów
klas I, II, III. Uczestnicy kolędowali indywidualnie lub zespołowo przy akompaniamęcie pana Pawła Lekkiego.  Konkurs zorganizowała pani Magdalena Waśniowska ( nauczycielka j. niemieckiego) we współpracy z nauczycielami j. angielskiego i niemieckiego: panią Anną Stachurą, panią Pauliną Jarosz oraz panem Danielem Hebdą.
Jury w składzie: pani dyrektor Krystyna Klęsk, ks. Józef Mirek oraz pani pedagog Anna Leśniak, zdecydowało o przyznaniu nagród dla reprezentantów klasy 1b i 3b za zajęcie I miejsca.
    Celem powyższego konkursu było rozwijanie zainteresowań językowych i muzycznych uczniów, a także kultywowanie naszej polskiej tradycji- kolędowania w okresie Bożego Narodzenia.