Olimpijczycy - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Olimpijczycy

Małopolskie Konkursy Przedmiotowe cieszą się u naszych uczniów wielką popularnością. Mimo, że wymagana jest znajomość treści przewidzianych programem nauczania z danego przedmiotu z trzech lat nauki w gimnazjum, zdarza się, że startują w nich uczniowie drugich, a czasem nawet pierwszych klas. Warto zaznaczyć, że uczniowie muszą poszerzyć dodatkowo swoje wiadomości o pozycje
z literatury wskazane w regulaminie konkursu. Są to często zagadnienia z programu szkoły średniej, a nawet wykraczające poza jej program.
W bieżącym roku szkolnym do etapu rejonowego małopolskiego konkursu zakwalifikowali się uczniowie klas drugich i trzecich.
Z biologii: Mateusz Zych- kl.IIa, Urszula Paszkowska-kl.IIb
Z historii: Tomasz Synowiec- kl.IIIb
Z języka polskiego:Anita Dziadowiec- kl.IIb, Karolina Siewiera-kl.IIIc
Ponadto uczeń Tomasz Synowiec zakwalifikował się do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!