Dzień Edukacji Narodowej - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Dzień Edukacji Narodowej

W tym wyjątkowym dniu uczniowie złożyli podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły za ich trud wkładany w wychowanie i nauczanie. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Jolanty Sumara- Warchoł przygotował przepiękne kartki, które były  wyrazem podziękowania za niestrudzone przekazywanie wiedzy i wychowanie oraz przygotował krótki montaż pod opieką pani B. Skotnickiej, a o oprawę muzyczną zadbał P. Lekki.
W dalszej części pani dyrektor Krystyna Klęsk pasowała pierwszoklasistów na pełnoprawnych uczestników życia szkolnego. Zanim to nastąpiło musieli zmierzyć się z konkurencjami przygotowanymi przez ich starszych kolegów. Najmłodsi przedstawiciele gimnazjalistów bez trudu poradzili sobie
z przygotowanymi dla nich zadaniami. Nie straszne było wyciąganie ustami jabłek z wody, przeciąganie liny czy też konkurencja polegająca na jedzeniu pączków na czas.
Nad wszystkim czuwał opiekun Samorządu Uczniowskiego pan Janusz Rysak.

Bernadetta Skotnicka