Koniec roku szkolnego 2015/2016 - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Koniec roku szkolnego 2015/2016

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego pani dyrektor Krystyna Klęsk przywitała wszystkich uczniów i nauczycieli zebranych na sali gimnastycznej. Stwierdziła, iż dzień zakończenia roku szkolnego jest ważnym momentem w życiu szkoły, gdyż pozwala nagrodzić, którzy przez cały rok szkolny bardzo ciężko i rzetelnie pracowali. Wyczytała najlepszych uczniów naszej szkoły i serdecznie im pogratulowała. Wręczyła dyplomy uczniom ze 100% frekwencją oraz biorącym udział wOgólnopolskim Konkursie Matematycznym Kangur.
Oficjalnie pożegnała trzecie klasy i podkreśliła, iż czas spędzony w murach gimnazjum to nie tylko czas zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim czas rozwijania talentów, osiągania sukcesów, satysfakcji ze zdobywanych wyników oraz zawierania przyjacielskich więzi. Gratulowała ukończenia szkoły, życzyła powodzenia i zrealizowania marzeń.
Z okazji zbliżających się WAKACJI życzyła: udanego i bezpiecznego wypoczynku, wspaniałej pogody
i niezapomnianych wrażeń.

Uczniowie podziękowali nauczycielom za ich trud włożony w pracę wychowawczą składając bukiet kwiatów na ręce pani dyrektor.
Po zakończonym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas w celu rozdania świadectw.