Zakończenie roku szkolnego - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Szukaj
Publiczne Gimnazjum w Rzezawie
Idź do spisu treści

Menu główne:

Zakończenie roku szkolnego

Archiwum > Rok szkolny2016-2017

23 czerwca br. uczniowie  z Publicznego Gimnazjum  w Rzezawie żegnali się ze swoją szkołą.
Jedni na okres wakacji, inni na zawsze.
Naszym absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły, życzymy powodzenia i zrealizowania marzeń.


Życzenia od minister edukacji na zakończenie zajęć szkolnych
Drodzy Uczniowie,
zakończył się rok szkolny 2016/2017. Za wami czas wytężonej pracy, zdobywania wiedzy i umiejętności. Dziś jesteście bogatsi nie tylko o nowy zasób wiadomości, ale także doświadczenia, które zaowocują w dorosłym życiu.
Przed Wami wakacje – czas odpoczynku, w którym będziecie poznawali nowych ludzi i odkrywali nieznane miejsca. Mam nadzieję, że w tym okresie zbierzecie siły potrzebne do dalszej pracy, aby we wrześniu wrócić do szkoły, do Waszych rówieśników, nauczycieli.
Życzę wspaniałych, niezapomnianych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Udanego wypoczynku!

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele,
szkoła nie mogłaby istnieć bez zaangażowanej w swoją pracę kadry pedagogicznej. W dniu zakończenia zajęć szkolnych pragnę serdecznie podziękować za Państwa codzienny trud – niezwykłą misję.
Dziękuję za bycie blisko uczniów, ich rodziców i opiekunów. Dzięki Państwa poświęceniu dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania, które będą fundamentem ich przyszłego życia.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
zakończenie zajęć szkolnych to ważny dzień nie tylko dla Państwa dzieci, ale i całej rodziny. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w życie szkoły, dbanie o nią i wspieranie jej aktywności. Państwa pomoc i chęć działania stanowią nieocenioną wartość dla nauczycieli i dyrektorów. Dziękuję za to, że wspólnie możemy zadbać o dobrą szkołę.

Z wyrazami szacunku
Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego