Super szóstki - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Super szóstki

Corocznie  w przeddzień zakończenia roku szkolnego spotykają się rodzice, nauczyciele i uczniowie, którzy osiągneli najlepsze wyniki w nauce. Galę super szóstek uświetnił  swoją obecnością również wójt gminy Rzezawa- pan Józef Słonina.
W tym  uroczystym dniu rodzice otrzymali  listy gratulacyjne, a uczniowie dyplomy oraz nagrody. Całość uświetnił występ przygotowany przez panią Beatę Waśniowską, a o piękną oprawę muzyczną zadbał pan Paweł Lekki.
Piątek- 28.06.2013r. to dla klas trzecich ostatni dzień w Publicznym Gimnazjum w Rzezawie, dlatego też pani Dyrektor Krystyna Klęsk wszystkim uczniom życzyła spokojnego odpoczynku podczas wakacji, nabrania sił  na kolejny rok szkolny  a trzecioklasistom,  by wspominali czas spędzony w murach naszej szkoły.