Stare jest piękne - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Stare jest piękne

"Stare jest piękne"- mogliśmy się o tym przekonać ogladając wystawę zorganizowaną przez panie: Jolantę Sumarę- Warchoł i Jolantę Ważny. Na pierwszym piętrze korytarza szkolnego znalazła się ekspozycja prezentujaca przepiękne zapomniane, stare rzeczy przyniesione przez uczniów naszej szkoły (talerze, żelazka, łyżki, krajalnice do kapusty, odkurzacze, strugi, obrazy i inne)
Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego nauczycielki zorganizowały też  w Centrum Bibliotecznym Publicznego Gimnazjum w Rzezawie wystawę "staroci" z  prywatnej kolekcji sołtysa wsi Bucze- pana Stanisława Milewskiego.
Nie tylko gimnazjaliści, ale i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rzezawie mogli zobaczyć kołowrotek, naczynia z miedzi i inne "skarby".
Odbył się także konkurs plastyczny "Stare jest piękne" zorganizowany przez panią J. Sumarę-Warchoł.
Laureaci:
I miejsce- Urszula Paszkowska
II miejsce- Magdalena Jutyba, Anna Zięba
III miejsce- Katarzyna Górska
Wyróżnienie: Klaudia Tytro.
Gratulujemy uczestnikom konkursui czekamy na kolejne ciekawe ekspozycje.
                                                                                                    Beata Waśniowska