Ogólnopolski konkurs pt: „ Szopki Bożonarodzeniowe” - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Ogólnopolski konkurs pt: „ Szopki Bożonarodzeniowe”

Archiwum > Rok szkolny 2015-2016 > Konkursy w roku szkolnym 2015/2016
Dnia 14.01.2016 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych przy ulicy Żabiej 20 w Krakowie odbyła się Gala Ogólnopolskiego konkursu pt: „ Szopki Bożonarodzeniowe” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Uczniowie z całej Polski, ze szkół podstawowych 4-6 oraz gimnazjum prezentowali swoje pasje artystyczne na temat Świąt Bożego Narodzenia w formie przestrzennej, jako szopki.
Pod opieką Jolanty Sumary Warchoł uczennice Gabriela Szafrańska , Gabriela Smolik ,Olga Biernat , miały możliwość zaprezentowania swoich prac na konkursie .
I miejsce zdobyła Gabriela Szafrańska
Gratulujemy!