Konkurs plastyczny - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

W dniu 10.12.2015w Publicznym Gimnazjum w Rzezawie odbyła się ocena prac, które wpłynęły na Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce związanej z zapobieganiem przemocy pod hasłem: „Przemocy mówimy NIE!”.
Plakaty przygotowali uczniowie Gimnazjów z Dąbrówki, Łazów i Rzezawy – łącznie wpłynęło 69 prac, oceniali je przedstawiciele Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przemocy w Rzezawie, Pełnomocnik Wójta ds. Profilaktyki, przedstawiciele szkół.

Wyniki konkursu:

• I miejsce: Kinga Synowiec Publiczne Gimnazjum w Rzezawie
• II miejsce: : Małgorzata Kmiecik Publiczne Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Łazach
• III miejsce: Patrycja Strąg Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce
Wyróżnienia:

• Anna Ważydrąg Publiczne Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Łazach
• Kornelia Czaja Publiczne Gimnazjum im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce
• Julia Jędrczak Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Nagrody rzeczowe dla uczniów zakupiono ze środków Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzezawie