Koło fizyczne - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Koło fizyczne

Zaj. dodatkowe
Koło fizyczne
Dla kogo? Po co ? Dlaczego?
Zajęcia koła fizycznego przeznaczone są dla uczniów lubiących fizykę, którzy pragną pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać zainteresowania.
Dzięki pracy w kole uczniowie mają szansę wystartować w konkursach z fizyki osiągając dobre rezultaty, zrobić doświadczenia,na które na lekcji nie ma czasu i oczywiście poszerzyć swoją wiedzę o tematy nadobowiązkowe.
Koło fizyczne to również świetna alternatywa na spędzenie wolnego czasu w gronie kolegów.
Organizowane są wyjazdy na „Spotkania środowe” czyli pokazy doświadczeń fizycznych do Instytutu Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jolanta Sulma