Sportowe sukcesy - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Szukaj
Publiczne Gimnazjum w Rzezawie
Idź do spisu treści

Menu główne:

Sportowe sukcesy

Gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum w Rzezawie kilkakrotnie dali nam powód do dumy. Chętnie i z zaangażowaniem brali udział w różnych dyscyplinach sportowych, prezentując swoje zdolności indywidualne i zespołowe na szczeblu gminnym, powiatowym, rejonowym i wojewódzkim.
Wyniki mówią same za siebie.
W tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym naszą Gminę reprezentowali: Anna Rydz, Alicja Krawczyk, Nicola Bratek, Agnieszka Szczupak, Paweł Błąkała, Mateusz Tabiś, Kacper Zduleczny, Mateusz Zych.
W powiecie indywidualnie Anna Rydz II miejsce, Alicja Krawczyk III miejsce, obie awansowały do etapu rejonowego, w którym Ania Rydz zajęła V miejsce awansując do etapu wojewódzkiego. Chłopcy w powiecie wywalczyli: Paweł Błakała I miejsce Kacper Zduleczny V miejsce, Mateusz Zych VI miejsce (cała trójka awansowała do etapu rejonowego), Mateusz Tabiś VII miejsce.
W etapie rejonowym w Niegowici I miejsce zdobył Paweł Błąkała awansując tym samym do etapu wojewódzkiego.
W zawodach powiatowych w tenisie stołowym drużynowym Anna Rydz i Alicja Krawczyk zajęły I miejsce premiowane awansem do zawodów rejonowych,
w których w Niegowici zajęły III miejsce.
Chłopcy w tenisie drużynowym w zawodach powiatowych Paweł Błąkała i Mateusz Tabiś I miejsce, Mateusz Zych i Kacper Zduleczny III miejsce .
W zawodach rejonowych Paweł Błąkała i Mateusz Tabiś zajęli I miejsce awansując do etapu wojewódzkiego, w którym zajęli VII miejsce.
Wielkim sukcesem gimnazjalistów z Rzezawy jest zwycięstwo w zawodach powiatowych w piłce siatkowej chłopców. 
Zajmując I miejsce awansowali do następnego etapu rozgrywek. W etapie rejonowym chłopcy w składzie: Maciej Pala, Damian Rysak, Kacper Zduleczny, Dariusz Kania, Damian Żurawski, Wojciech Rajski, Wojciech Sumara, Karol Zduleczny, Mateusz Zych i Kamil Błąkała swoja walecznością rozgromili rywali zajmując I miejsce i awansując do zawodów wojewódzkich.
Wysokim osiągnięciem naszych uczniów jest zdobycie III miejsca w zawodach powiatowych w piłce ręcznej chłopców. 
Miejsce to wywalczyli: Aleksander Janus, Dariusz Kania, Rysak Damian, Jan Gadula, Maciej Pala, Kacper Zduleczny, Damian Żurawski, Mateusz Zych, Wojciech Sumara, Karol Zduleczny i Bartłomiej Wojewoda.
Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów sportowych.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego