Teatralne lustra - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Teatralne lustra

10 maja 2017r. Koło Młodych Twórców  działających przy Publicznym Gimnazjum w Rzezawie również brało udział w 6 konfrontacjach teatrów dzieci i młodzieży „Teatralne lustra” w Regionalnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Brzesku organizowanych przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.
Nasi aktorzy w kategorii TEATR MŁODZIEŻOWY: otrzymali wyróżnienie 1 stopnia. Za zespołową pracę nad satyrą o miłości bliźniego w spektaklu "Miłość bliźniego" w reżyserii Zofii Łęczek otrzymali  nagrodę finansową w kwocie 300 zł.
Poziom artystyczny tegorocznej edycji był zróżnicowany a propozycje dotyczyły zarówno świata bajek, jak i współczesnych, często trudnych problemów; zbiorowe kreacje aktorskie tworzone z zabawy teatrem w gronie przyjaciół.