Warto stawać na starcie - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Warto stawać na starcie

Gdy decydujemy się, by wziąć udział w konkursie, zawodach, turnieju, już na starcie w pewnym stopniu jesteśmy zwycięzcami. Zostawiamy za sobą tych, którym się nie chciało, którzy nie chcieli dać sobie szansy, którzy po prostu nie zaryzykowali, bo bali się porażki. Często zdarza się, że dając sobie szansę, odnosimy sukces, którego nie do końca się spodziewaliśmy.Stajemy na podium, otrzymujemy puchary, dyplomy, które są wymiernym dowodem włożonej pracy, zadośćuczynieniem za podjęty wysiłek.
      Z dobrego wyniku mogła cieszyć się uczennica naszej szkoły, Weronika Łęczek, która w dniach 14-15 października wzięła udział w Poroninie w Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich i w swojej kategorii stanęła na najwyższym stopniu podium. Do Poronina wróci jeszcze w styczniu, by w Mistrzostwach Polski Szkół walczyć o najwyższe miejsca. Nagrodą za pierwsze i drugie miejsce będzie udział w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy Juniorów. Jest więc o co walczyć!