Któż nie kocha Świąt Bożego Narodzenia ? - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Któż nie kocha Świąt Bożego Narodzenia ?

Już niebawem będziemy przeżywać Święta Bożego Narodzenia, które najczęściej kojarzą się nam z wieczorem wigilijnym, choinką, kolędami... Szczególnie dla nas Polaków święta mają wyjątkową wymowę.
Uczniowie Samorządu Uczniowskiego rozpoczęli świateczne spotkanie, naszej społeczności szkolnej, słowami:
"...a mały Chrystus smutny patrzy w drzwi i czeka, by pośród witających zobaczyć człowieka."
Przypomnieli, że przecież Jezus Chrystus nie narodził się tylko dwa tysiące lat temu w Betlejem judzkim,
ale rodzi się każdego roku w naszych sercach, aby w nich zamieszkać. Tylko od nas zależy,
czy przygotujemy Mu miejsce.

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia złożyli najszczersze życzenia wszystkim pracownikom szkoły, na czele z panią dyrektor Krystyną Klęsk oraz młodzieży Publicznego Gimnazjum w Rzezawie.
By ten nadchodzący czas stał się czasem cudów, miłości i radości. A Nowy Rok przyniósł pokój, szczęście
i dostatek.

Jolanta Ważny