Gimnazjada - szachy - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Gimnazjada - szachy

W piątek 23 stycznia 2015 w naszym gimnazjum odbyły się Zawody Powiatowe w Szachach Indywidualnych Dziewcząt i Chłopców, rozgrywane w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach wzięło udział 25 graczy ( 16 chłopców i 9 dziewczyn) uczniów szkół gimnazjalnych powiatu bocheńskiego, którzy walczyli o awans do kolejnego etapu rozgrywek. Do zawodów przystąpili uczniowie szkół: Gimnazjum Nr 1 w Bochni, Gimnazjum Nr 2 w Bochni, Gimnazjum Stanisławice, Gimnazjum Rzezawa, Gimnazjum Łapanów, Gimnazjum Proszówki, Gimnazjum Dąbrówka, Gimnazjum Nr 5 w Bochni, Gimnazjum Łazy.

W kategorii dziewcząt najlepsze okazały się:
Łęczek Weronika - Gimnazjum Rzezawa
Augustyn Aleksandra - Gimnazjum Nr 1 w Bochni
Kowalczyk Monika - Gimnazjum Nr 2 w Bochni

W kategorii chłopców najlepszymi graczami zawodów byli:
Skipioł Filip - Gimnazjum Stanisławice
Rudnik Kamil - Gimnazjum Rzezawa
Synowiec Dawid - Gimnazjum Dąbrówka

Zwycięzcy z rąk dyr. MOSiR Bochnia Sabiny Bajda otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.
Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni a nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Wojciech Tabor.
Szczegółowe wyniki na stronie: www.mosir.bochnia.pl