Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Archiwum > Rok szkolny 2015-2016 > Konkursy w roku szkolnym 2015/2016
22.03.2016r w Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu rozdano nagrody laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów gimnazjów Świat wokół mnie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Centrum Edukacji Artystycznej o NAGRODĘ KURATORA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO otrzymała uczennica Publiczne Gimnazjum w Rzezawie- Sara Krokosz.
W tym dniu uczniowie Liceum Plastycznego im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu zaprezentowali różnorodność swoich działań plastycznych w dziedzinie malarstwa , rysunku, rzeźby, fotografii, tkaniny, ceramiki i renowacji.
Na zakończenie odbył się:
• pokaz ubioru wykonanego przez uczniów specjalności tkanina artystyczna - w ramach XVI edycji programu Marzenia ubrane w kolor,
• pokaz taekwondo w wykonaniu uczniów Wiśnickiego Plastyka.

Jolanta Sumara-Warchoł