Giełda Zawodoznawcza w Bochni - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Giełda Zawodoznawcza w Bochni

Co dalej? Jaka szkoła? Kim chcę zostać w przyszłości? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Na te i inne pytania mogli odpowiedzieć sobie uczniowie klasy trzeciej gimnazjum biorąc udział
w zorganizowanej przez I Liceum Ogólnokształcące w Bochni Giełdzie Informacji Zawodowej.

Odwiedzający giełdę gimnazjaliści, ich rodzice oraz nauczyciele mogli zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Bocheńskiego i Ochotniczych Hufców Pracy na rok szkolny 2017/2018, a także skorzystać ze specjalistycznej pomocy w wyborze dalszego etapu kształcenia i zawodu, doradców zawodowych z Powiatowego Urzędu Pracy.
Gimnazjaliści  PG w Rzezawie 16 marca udali się zarówno do Zespołu Szkół Nr 2 – Budowlanki, jak i do Zespołu Szkół Nr 3 – Ekonomika. Podczas wizyty w szkole można było poznać umiejętności uczniów, zwiedzić najważniejsze pracownie, zobaczyć pokazy sztuki kulinarnej, barmańskiej oraz baristycznej, obejrzeć uczniowski filmik prezentujący obecną ofertą edukacyjną, a także poczuć atmosferę szkoły.