Boże Narodzenie - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Boże Narodzenie

16 grudnia 2011 na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Rzezawie uczniowie, przy pomocy pani Beaty Waśniowskiej, przygotowali jasełka bożonarodzeniowe. W swym 30 – minutowym wystąpieniu przypomniano dawne i niestety zapomniane zwyczaje i obrzędy czasu adwentu, które kończą się radosnym świętowaniem narodzin Jezusa Chrystusa. Zwrócono uwagę na religijny charakter tego święta. Całość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem kolędy „Cicha noc”.
Pani Jolanta Sumara – Warchoł i Jolanta Ważny wraz z uczniami przygotowały dekoracje świąteczne, które wprowadziły nas w klimat zbliżających się świąt.
 Z tej też okazji podarowano nauczycielom świąteczne stroiki – wykonane przez gimnazjalistów.
Pani Dyrektor Krystyna Klęsk złożyła życzenia całej społeczności szkolnej oraz pracownikom z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.