Super szóstki - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Super szóstki

Z inicjatywy pani dyrektor mgr inż. Krystyny Klęsk w dniu 21 czerwca 2011 zorganizowano uroczyste zakończenie roku szkolnego dla najzdolniejszych uczniów Publicznego Gimnazjum w Rzezawie – Galę Super Szóstki 2011.
Na to wspólne spotkanie zostali zaproszeni rodzice uczniów, uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele władzy lokalnej na czele z wójtem gminy Rzezawa, panem Józefem Słoniną. Dyrekcja naszego gimnazjum z przyjemnością otwarła akademię. Zgromadzeni rodzice ze wzruszeniem obserwowali swoje pociechy podczas nominacji, a także wręczania statuetek „Super Szóstki 2011”.
W poszczególnych kategoriach nominowani byli najlepsi uczniowie, bardzo często laureaci licznych konkursów szkolnych, międzyszkolnych
 czy też wojewódzkich.

Oto nasze „Super Szóstki 2011”:
Młody Einstein – Łukasz Bednarczyk (3c),
Potomek Mickiewicza – Jagoda Paw (3a),
Młody Poliglota – Julia Kurtyka (1a),
Młody Indiana Jones – Marek Bucki, Mateusz Łach (3a),
Podróżnik Roku – Jagoda Paw (3a),
Złoty Słowik – Dominika Frytek(3a),
Złoty Pędzel – Jagoda Paw (3a),
Młody Pirotechnik – Łukasz Bednarczyk (3a),
Następca dr House – Adrian Wąsik (3b),
Przodownik Pracy – Jagoda Paw (3a),
Najpiękniejsza – Kaja Kącka (3c),
Dream Team - Zespół Muzyczny Publicznego Gimnazjum w Rzezawie,
Mediator Roku – mgr Anna Leśniak,
Nagroda Specjalna Publiczności – Pani Dyrektor Krystyna Klęsk.

Cieszymy się, że spotkanie przebiegło z miłej atmosferze i myślimy, że ta tradycja wręczania statuetek stanie się tradycją w naszej szkole, a młodzież zmobilizuje do pracy przez cały rok szkolny.