Rywalizacje sportowe - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Rywalizacje sportowe

Chłopcy z Gimnazjum w Rzezawie zwycięzcami Gminnych Zawodów w Halowej Piłce Nożnej.

18 października 2016r. sala sportowa w Rzezawie gościła uczestników Gminnych Zawodów w Halowej Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt, rozgrywanych w ramach Gimnnazjady Młodzieży Szkolnej.
Zwycięzcą tych rozgrywek zostali chłopcy z Gimnazjum w Rzezawie.
II miejsce w zaciętej walce o każdą bramkę wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum z Rzezawy.

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy Chłopców - wyniki.
W środę 16 listopada, spotkali sie w Bochni chłopcy szkół gimnazjalnych powiatu bocheńskiego na Zawodach Powiatowych
 w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców, rozgrywanych w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.
IImiejsce Skrzypek Adrian - Gimnazjum Rzezawa
KATEGORIA DRUŻYNOWA
IImiejsce Gimnazjum Rzezawa (Skrzypek Adrian,Lalik Szymon,Kazek Dawid)

Indywidualny i Drużynowy Tenis Stołowy Dziewcząt
W czwartek 17 listopada 2016r. w Bochni odbyły się Zawody Powiatowe w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt, rozgrywane w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.
IImiejsce Łęczek Weronika - Gimnazjum Rzezawa
KATEGORIA DRUŻYNOWA
Gimnazjum Rzezawa (zespół I) - awans(Łęczek Weronika,Wąs Roksana)
Gimnazjum Rzezawa (zespół II) (Filipowska Weronika, Maliszczak Gabriela)