Nie taki nauczyciel straszny... - Publiczne Gimnazjum w Rzezawie

Szukaj
Publiczne Gimnazjum w Rzezawie
Idź do spisu treści

Menu główne:

Nie taki nauczyciel straszny...

Z czym kojarzą się nauczyciele? Z tablicą, ocenami, nauką. Tylko? To niedobrze. O tym, że nauczyciele to ludzie z pasją, przekonują m.in. organizowane od wielu już lat cotygodniowe rekreacyjne rozgrywki piłki siatkowej na hali Publicznego Gimnazjum w Rzezawie. Na spotkania przy siatce nauczyciele zapraszają swoich kolegów z terenu gminy, a także rodziców ze swoimi dziećmi.
To doskonała, rekreacja, integracja i propagowanie zdrowego stylu życia.
Cotygodniowe spotkania owocują okolicznościowymi meczami sparingowymi. W ciągu minionych lat nauczyciele konfrontowali swoje umiejętności ze strażakami, rodzicami, policjantami, swoimi podopiecznymi z gimnazjum, z absolwentami, z innymi klubami z terenu gminy. Z większości tych konfrontacji wychodzili zwycięsko, co dowodzi, że wieloletni, przyjemny trening przynosi wymierne efekty. W tym roku planowany jest mecz w ramach organizowanego w maju w gimnazjum Święta Rodziny.
Na razie w każdy poniedziałek od 18 do 19.45 rodzice wraz z dziećmi oraz nauczycielami szlifują formę, doskonale się wspólnie bawiąc. Jest okazja do towarzyskich rozmów, pokazania swoich innych niż na lekcjach umiejętności i zainteresowań, a przede wszystkim do pokazania, że ….. nie taki nauczyciel straszny.
Tych rodziców i nauczycieli z terenu gminy, którzy lubią siatkówkę nauczyciele z gimnazjum serdecznie zapraszają… pod siatkę.

Zofia Łęczek
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego